Инфракрасный карбоновый обогреватель Zenet ZET-515
3 280 ₴
- В наличии
- Код: ZET 515
- +380 (44) 222-74-95Відділ продажу
Карбоновий обігрівач Zenet ZET-515 – новинка 2021 року від німецького бренду Zenet.
- Наявність стійкої підставки та невеликі габарити дозволяють легко переміщати з кімнати в кімнату.
- В обігрівачі кілька режимів обігріву потужністю від 600Вт до 1200Вт, а також має поворот на 90 градусів і захист від пошкоджень у вигляді надійних металевих грат.
Принцип роботи обігрівача - нагрівання карбонового елемента, тепло якого прогріває навколишні предмети, а не тільки повітря, тому в приміщенні набагато довше прогріто. Звертаємо увагу на те, що інфрачервоне випромінювання від обігрівача допомагає у боротьбі з радикулітом, артрозом та застудою. За невеликих витрат електроенергії (всього 1200 Вт) карбоновий обігрівач ZENET-515 легко прогріває приміщення площею до 20 кв. м., а це в 2,5-3 рази економніше, ніж робота масляних або класичних обігрівачів зі сталевим елементом!
Інфрачервоний карбоновий обігрівач Zenet ZET-515 забезпечить ефективне прогрівання всі предмети, включаючи тіло людини, прогріваються до 2 см углиб і зберігають тепло.
Нагрівальний елемент в обігрівачі ZENET ZET-515 являє собою кварцову вакуумну трубку, всередині якої знаходиться нагрівальний елемент з волокна, що містить вуглецю.
Принцип роботи обігрівача - випромінювання теплової енергії в інфрачервоному діапазоні, таким чином обігрівач випромінює тепло аналогічне сонячному.
Обігрівач Zenet ZET-515 - економний обігрівач, німецької якості та унікальної технології. Він не пересушує повітря у приміщенні, швидко прогріваючи його. Такий обігрівач створить правильний та корисний для здоров'я мікроклімат у будинку чи на роботі. Ви знатимете, що від виробника інфрачервоний обігрівач ZET-515 недорого і насолоджуватися теплом і комфортом ще приємніше!
Технічні характеристики обігрівача ZENET-515:
Модель: ZET-515
Напруга: 220-240 V
Потужність: 600/1200 Вт
Режими роботи: 2
Обертання: 180°
Частота: 50/60Hz
Обігрів площі приміщення: 20 м2
Розміри у коробці: 770*320*350 мм
Вага: 2.5 кг
Виробник: Німеччина/Китай
Гарантія: 1 рік
Функція автоматичного обертання 90 градусів.
Площа приміщення, що обігрівається, — до 20 кв.м.
Кількість нагрівальних елементів – 2 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZENET |
| Назначение | Бытовое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Карбоновый |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Тип установки | Напольный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дополнительные характеристики | |
| Крепление на стену | Нет |
| Частота | 60 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 160 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Вес | 2.2 кг |
- Цена: 3 280 ₴










