Масажна подушка "Яблуко" — це електромасажер для шиї, спини та стегон. Він підходить для домашнього та автомобільного використання. Апарат розминить масаж за типом шіацу в комбінації з інфрачервоним підігрівом.
Як працює
Під'єднується до мережі або автомобільного прикурювача. Має такі функції:
- 4- роликовий масаж шіацу;
- Можливість змінювати напрямок обертання механізмів: за годинниковою стрілкою або проти.
- Під'єднання інфрачервоного підігрівання.
Подушка має функцію захисту від перегрівання. Після вимкнення апарата необхідно почекати деякий час перед повторним сеансом.
Чому варто купити масажер "Яблуко"?
- Щоденний розминальний масаж шиї та спини — це профілактика та супутнє лікування у разі остеохондрозу та інших захворювань хребта;
- Масаж шіацу посилює кровообіг і знімає напруження м'язів, що особливо корисно для людей із сидячим, малорухливим способом життя;
- Компактні розміри роблять апарат максимально зручним для масажу шиї;
- Подушка кріпиться на автомобільне сидіння за допомогою ремінця, завдяки чому ідеально підходить для тривалих поїздок;
- Розминальний масаж з інфрачервоним підігрівом ефективно позбавляє неприємних відчуттів, знімає стрес і покращує якість сну.
Характеристики
- Потужність — 24 Вт;
- Напруга — AC 100-240 V;
- Розмір — 31 х 18 х 10 см.
Для замовлення телефонуйте:
+38 (097) 916 79 19
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Масажна подушка |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Виробник | Zoryana |
| Кількість роликів | 4 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал масажних роликів | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вид масажного впливу | Масаж Шиацу |
| Область масажу | Вся спина |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Тип масажної накидки | Роликовий |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Додаткові характеристики | |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 31 см |
| Довжина | 18 см |
| Висота | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 320 ₴






